Connect with us

Kampionatet në Europë

Flet mjeku i Messit: Nuk jam magjistar, as ndonjë guru…

Giuliano Poser, mjeku italian, i cili prej gati tre vitesh ka “në hyqëm” lojtarin e Barcelonës, Lionel Messi, ka thënë në një...

Futboll

Iu nënshtrua operacionit, Sadiku konfirmon suksesin

Përfundoi sot praktikisht kalvari i dilemave mbi aktivizimin e sulmuesit të Kombëtares së Shqipërisë, Armando Sadiku dhe problemeve të tij fizike. Bomberi...

Futboll

Carvajal kërkon dëshpërimisht trofeun e pafituar …

Sivjet nuk ka trofe më domethënës për Real Madridin se titulli kampion i La Ligës. Arsyeja? “Galaktikët” nuk shpallen kampionë Spanje që...

Më shumë lajme

Më shumë lajme