Connect with us

Futboll

Barcelona nis bisedimet me Vinicius Jr

Babai i Vinicius Jr., dhe përfaqësuesit e të birit të tij nga Traffic, janë që tani në Spanjë për të negociuar transferimin e lojtarit premtues te...

More Posts