Connect with us

Kombëtarja

Flet agjenti: Hysajn e ndjekin klube angleze dhe gjermane, por…

Duke mbërritur te Napoli, në verën e vitit 2015, Elseid Hysaj është bërë titullar i padiskutueshëm për trajnerin Sarri.

More Posts