Connect with us

Bundesliga

Coman nuk e bind Bayern-in, Wenger fut hundët?

Kingsley Coman është vetëm 20 vjeç, por ka fituar tituj në Francë, Itali dhe Gjermani. Pavarësisht se luan me kombëtaren franceze dhe gjithmonë ka dribluar zemrat e futbolldashëve me lëvizjet...

More Posts